Prezent dla mamy pod choinkę

Biżuteria, modna torba, a może coś do domu?

Każda mama ma swój gust, upodobania, styl. Poniżej przedstawiamy wybrane przez nas pomysły na prezent dla mamy pod choinkę mając nadzieję, że nawet jeśli nie ma wśród nich idealnego pomysłu na prezent dla waszej mamy, chociaż natchniemy was i wpadnięcie na „Ten” pomysł!

Pomysł numer jeden to biżuteria od polskiej designerki paniKa. To jedynie mały wycinek jej bardzo bogatej kolekcji. Przedmioty urzekają elegancją, a jednocześnie minimalistycznym stylem. Strona paniKa.

Rękawiczki, ale jakie. Wykonane ręcznie, od serca, w zaciszu spokojnego domu. Takie rękawiczki to nie tylko produkt, ale przedmiot z duszą i historią. Ceny, biorąc pod uwagę, że jest to hand made, nie są wygórowane – koszt rękawiczek to około 80 zł. Strona MonDu.

A to prezent dla mamy lubiącej urządzać dom (czyli dla zdecydowanej większości mam :) ) Oryginalne wieszaki na ścinę w formie metalowych napisów stanowią przeważającą część oferty Decolicious, jednak znajdziemy również między innymi ten ciekawski stojako-wieszak na listy. Po resztę odsyłam do sklepu Decolicious.

Coś dla mamy, która często musi nosić swojego laptopa. Wygląd nabierz niepowtarzalnego charakteru, jeśli zwykłą czarną torbę, zamienimy na oryginalną, wykonaną w kilku, góra kilkudziesięciu egzemplarzach. Więcej toreb.

Cudowne akcesoria do minimalistycznego wnętrza. W ofercie znajdziemy kubki, filiżanki, dozowniki do mydła i wiele wiele innych. Strona marki Jug and Mug.

Czytaj również:

Autor: Joasia z prezent-na.pl
Zdjęcia: pochodzą ze stron sklepów do których prowadzą linki w artykule

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>