Prezent dla dziewczyny

Dziś nieco o prezencie dla dziewczyny

Prezent dla dziewczyny

Dzisiaj postanowiłam zaproponować prezent bardzo spersonalizowany. Nie jest to bowiem coś co można „w ciemno” kupić każdej dziewczynie. Prezent ten możesz kupić wyłącznie osobie, którą znasz, znasz jej charakter, wachlarz zainteresowań, sposób, w który najchętniej spędza wolny czas…
Aparat Holga, bo o nim tu mowa, może być prezentem zarówno dla osób, które zajmują się już fotografią (hobbystycznie lub zawodowa), ale również (a może przede wszystkim) dla laika.

Jaki zastaw cech powinno zawierać obdarowana takim prezentem dziewczyna, żebyśmy mieli duże szanse, graniczące z pewnością, że prezent się spodoba? Powinna: prowadzić aktywny tryb życia, lubić nowości i mieć zmysł artystyczny.

Gwarantuję, że taki prezent dla dziewczyny zachwyci. Nie jest to coś do bólu typowego i przewidywalnego, a takie prezenty my dziewczyny lubimy najbardziej! :-)

Gdzie kupić:
Holga Shop Polska

Autor: Agata z prezent-na.pl
Zdjęcie: www.tumblr.com

Czytaj również: Prezent dla siostry

Komentarze (3) w temacie: “Prezent dla dziewczyny

  1. Gość w dniu

    Ciekawa opcja, ale żeby nie było tak różowo, dodam, że nie jest to najtańsze hobby. Najpierw trzeba kupić kliszę (koszt około 20zł) na kliszy do tego aparatu z reguły jest 12 klatek, później wywołanie całej kliszy to koszt kolejnych około 25 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>